حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به منظور توانمند سازی محلات دارای آسیب و بافت فرسوده ،قرارگاه کرامت محله در منطقه محلات سمنان ذیل قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) به عنوان اولین نقطه هدف در سطح استان سمنان آغاز به کار کرد.                                                            
کد خبر: ۹۴۹۴۰۰۴
|
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، قرارگاه محله ای کرامت ذیل قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام فعالیت خود را آغاز کرده و مطابق برنامه ریزی انجام شده و تعیین اولویت های اساسی در مرحله ابتدایی اقدام به تیم سازی با هدف ساماندهی گروههای جهادی پیشرفت، رابطین محلی ونهادی، پهنه بندی، اقدام اعتماد ساز، شناسایی و بهره مندی از حامیان پیشرفت محله و معتمدین و موثرین خواهد کرد.                                                                                                   

همچنین شناسایی میدانی فرصت و آسیب ها، نقاط قوت و ضعف محله(نیازها و ظرفیت ها)، ریشه یابی و تحلیل اولیه داده ها و انجام فعالیتهای اثر بخش از مهتمرین اقدامات در بخش دوم اهداف این قرارگاه می باشد.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه سمنان، قرارگاه کرامت محله بر اساس برنامه مدون و به طور کامل عملیاتی در یک بازه زمانی مشخص، از ظرفیت محله در راستای کنترل و کاهش آسیب ها به صورت محله محور و با تکیه بر توان مردم بهره برده و گام های موثری را در مقابله با پدیده های اجتماعی آسیب زا برخواهد داشت.                       

همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی  شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسمی با حضور فرمانده ناحیه سمنان،رئیس سازمان بسیج سازندگی و معاونت اجتماعی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و مسئول قرارگاه کرامت محله محلات سمنان، تفاهم نامه همکاری و اقدام در این محله مورد امضاء طرفین قرار گرفت.              

لازم به ذکر است در این مراسم برادر محمد حسین  دانشگر از موثرین و معتمدین محله محلات سمنان به عنوان مسئول قرارگاه کرامت محله معرفی شده است.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار