حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام از جابه‌جایی بیش از یک میلیون و ۹۱۹ هزار مسافر در استان ایلام طی سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۵۳۵۲
|
۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
۱.۹ میلیون مسافر در استان ایلام جابه‌جایی شدند


به گزارش خبرگزاری بسیج، سیدزاهدین چشمه خاور مدیرکل راهداری ایلام روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن‌ماه امسال بیش از یک میلیون و ۹۱۹ هزار مسافر درون و برون‌استانی از طریق ۱۷۰ هزار و ۵۶۶ سفر توسط ناوگان حمل‌ونقل اتوبوس، مینی بوسی و سواری در استان انجام شده است.

وی افزود: نسبت جابه‌جایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۷ درصد افزایش و نسبت کل تعداد سفر ۲۳ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام گفت: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود را از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل‌ونقل مسافر و تأخیر در مبدأ و حین سفر بین‌شهری را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت لزوم در کمیسیون‌های مربوط به تخلف شرکتی، رانندگان یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

لازم به ذکر است؛ بیش از یک هزار و ۷۳۹ راننده در بخش مسافری در استان فعالیت دارند.


ارسال نظرات
آخرین اخبار