خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار سلیمانی در نشست قرارگاه مرکزی راهیان نور مطرح کرد؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال 1401  تاکنون ۳۰۰ هزار نفر در اردوی راهیان نور شرکت کرده اند.
کد خبر: ۹۴۹۵۵۱۹
|
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴

آمادگی بسیج و سپاه برای میزبانی از زائران راهیان نور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آبادان، نشست قرارگاه مرکزی راهیان نور با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فرماندهان کشوری  و استانداران در آبادان در حال برگزاری است.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این نشست طی سخنانی اظهار داشت:  باید تدابیر رهبر معظم  انقلاب در خصوص راهیان نور مورد توجه قرار بگیرند و  با توجه به سابقه ای که طی سالیان گذشته داشته ایم، این تدابیر در مسیر تحقق قرار گیرند.

رئیس سازمالن بسیج مستضعفین یادآور شد: برای موضوع راهیان نور تجربیات و زیر ساخت های وسیعی تهیه شده اند اما،  نیاز است برای توسعه این نرم افزار انقلاب، اقدامات وسیع دیگری در دستور کار قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه در سال 1401  تاکنون ۳۰۰ هزار نفر در اردوی راهیان نور شرکت کرده اند، ادامه داد:  یکی دیگر از رویکردهای راهیان نور مردمی سازی این اردو ها است و همچنین  اردوی راهیان نور استان‌های مختلفی را در بر می گیرد و زمینه های بسیاری نیز برای گسترش زیر ساخت ها وجود دارد.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین