حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:
ادهم کرد گفت: به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان 100 عنوان برنامه با شعار محوری جوان، پرچمدار پیشرفت در 26 شهرستان از استان سیستان و بلوچستان اجرا می شود.
کد خبر: ۹۴۹۶۲۷۹
|
۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان در زاهدان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز هفته جوان، از دوران جوانی به عنوان برترین دوران رشد و پیشرفت جوانان نام برد و گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در استان در سالهای ۹۸تا ۹۹ به علت مساعد نبودن شرایط ویژه برنامه های هفته جوان اجرا نشد، اما در سال جاری این ویژه برنامه ها پررنگ تر و با حضور مسئولان کشوری و استانی با شور و نشاط بیشتری اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که با برنامه ریزی های انجام شده در حوزه ورزش و جوانان بیش از ۱۰۰عنوان برنامه در سطح استان اجرا می شود، افزود: برنامه دیدار با خانواده شهدای ورزشکار و جوان در هشت شهرستان این استان انجام خواهد شد.

ادهم کرد بیان کرد:  غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، تجلیل از ۱۲جوان برتر استان، تجلیل از ۲۶جوان نخبه، برگزاری کارگاه های توانمند سازی جوانان، نیم بها شدن و رایگان کردن سالن های ورزشی، برگزاری برنامه ها و جشنواره های ورزشی، برگزاری محافل انس با قرآن، برگزاری مسابقات نقاشی، را از اهم برنامه های اجرایی در طول هفته جوان برشمرد.

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان ادامه داد: برگزاری جشنواره های ورزشی، پرواز بادبادکها، برگزاری جلسه وبینار با جوانان پاکستان و افغانستان، را از دیگر برنامه های دردست اجرا در این هفته عنوان کرد.

این مسئول شعار برنامه های هفته جوان امسال را  "جوان پرچم‌دار پیشرفت ایران" عنوان کرد و گفت: برپایی ایستگاه‌های ورزشی، مشاوره رایگان و نشست با سمن‌ها از دیگر برنامه‌های هفته جوان در سیستان و بلوچستان خواهد بود.

گفتنی است هفته جوان از امروز آغاز شده و تا 18 اسفندماه نیز ادامه دارد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار