خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حجت الاسلام والمسلمین عالی گفت: اگر جهاد تبیین را در معارف اسلامی ریشه یابی کنیم،مشاهده می کنیم که اصولا پیامبران برای تبیین آمده اند.
کد خبر: ۹۴۹۶۴۲۳
|
۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در اهواز؛ حجت الاسلام و المسلمین شیخ مسعود عالی استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس برنامه سمت خدا که در جمع خواهران شاغل و بسیجی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)شرق اهواز حضور داشتند به موضوع جهاد تبیین پرداخت  و بیان کرد: ر این جهادی که وجود دارد،در این جنگ بی امانی که هست بین اسلام و کفر،بین حق و باطل،بین روایت دروغ و حقیقت،این جنگی است بین اینها،ما در کجای این جبهه قرار داریم و حضور داریم.

 

وی در ادامه بیان کرد:  اگر جهاد تبیین را در معارف اسلامی ریشه یابی کنیم،مشاهده می کنیم که اصولا پیامبران برای تبیین آمده اند؛تبیین حقایق عالم،تبیین وجود انسان،تبیین ظرفیت های انسان،تبیین راهی که باید برود. به همین جهت،یکی از نام هاي قرآن کریم بیان است:"هذا بیان للناس"قرآن تبیین کننده ای برای مردم است، رهبر انقلاب از موضع اسلام شناس معتقد به معارف انقلاب و اسلام و معارف اسلامی می خواهد خط تبیین گری پیامبران و امامان را ادامه دهد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار