حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون تربیت و آموزش سپاه قدس گیلان خبر داد:
معاون تربیت و آموزش سپاه قدس گیلان از اعزام ۵۰ نفر از دانش آموزان به شهر مقدس قم خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۶۶۸۵
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰

سرهنگ روح‌الله اسماعیل زاده امروز در گفت و گو با خبرنگار بسیج در رشت با بیان اینکه توجه به فعالیت‌های فرهنگی یکی از اهداف سپاه در کشور است،اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی همواره توجه خاصی به مسائل معنوی و اجرای برنامه‌های زیارتی و سیاحتی برای سربازان و پایوران دارد.


وی با تاکید بر لزوم توجه به اعزام سربازان به مناطق مختلف زیارتی و بعضا سیاحتی گفت: سپاه قدس گیلان و به ویژه معاونت تربیت و آموزش در طی سالیان گذشته اقدامات خوبی را در راستای اعزام سربازان به شهرهای زیارتی انجام داده است.


معاونت تربیت و آموزش سپاه قدس گیلان از اعزام ۵۰ نفر سرباز به شهر مقدس قم خبر داد و افزود: این سربازان و توسط یک دستگاه اتوبوس به مدت چهار روز به شهر مقدس قم اعزام شده و در آنجا برنامه‌های متنوعه‌ای را برای عزیزان در نظر گرفته‌ایم.


پایان پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار