حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قیامدشت در جلسه شورای اسلامی شهرستان ری از ترک فعل شهرداری منطقه ۱۵ تهران در ارایه مدارک و مستندات پرونده های ساختمانی شهر قیامدشت به شهرداری قیامدشت بشدت انتقاد کرد.
کد خبر: ۹۴۹۶۶۸۶
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰

 رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قیامدشت در سخنانی در جلسه شورای اسلامی شهرستان ری از ترک فعل شهرداری منطقه ۱۵ تهران در ارایه مدارک و مستندات پرونده های ساختمانی شهر قیامدشت به شهرداری قیامدشت بشدت انتقاد کرد و گفت: بدلیل زیادی خواهی های شهرداری تهران در به رسمیت نشناختن محدوده و حریم شهرهای جدید استان تهران،شهروندان قیامدشت و صنعتگران مجتمع صنفی خاوران با مشکلات متعددی مواجه هستند.

” حسین سبحانی” در این جلسه که صبح روز پنجشنبه با حضور ” پرویز سروری”، رییس شورای عالی استانهای کشور، رییس و اعضای شورای اسلامی شهرستان ری و ” سید محمد ناظم‌رضوی”، شهردار منطقه ۲۰ تهران برگزار شد، اظهار داشت: شهردار سابق  منطقه ۱۵ سال گذشته در حضور ریاست وقت مجتمع قضایی خاوران بر حل این مشکل تاکید کرد ولی متاسفانه تا کنون این معضل رفع نگردیده است.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر قیامدشت همچنین با اشاره به اجرای پروژه طرح مطالعات شهری قیامدشت و ارایه آن به کمیسیون ماده ۱۲ اداره کل راه و شهرسازی استان تهران،خواستار پیگیری این موضوع ، رفع دغدغه های چندین ساله تعدادی از شهروندان قیامدشت و همچنین رفع مشکل تامین اب مجتمع صنفی خاوران شد.

وی همچنین با اشاره به واگذاری سالنهای ورزشی به بخش خصوصی در راستای اجرای ماده ۸۸ از مسئولین استانی خواست با توجه به حضور جوانان فعال و آتیه دار در شهر قیامدشت و بضاعت مالی آنان، مجموعه ورزشی شهدای قیامدشت از شمول این ماده خارج گردد.

سبحانی همچنین با انتقاد از نحوه برگزاری و روند امور اجرایی اداره شورای اسلامی شهرستان ری و انتصاب مشاورین و کارگروههای مختلف بدون نظر خواهی و تصویب اعضای این شورا، حواشی این شورا را بیشتر از متن آن دانست و بر برگزاری جلسات منظم به منظور حصول نتایج مطلوب شهر و بخشهای مختلف شهرستان ری تاکید کرد.

این عضو شورای اسلامی شهرستان ری همچنین از عملکرد یکجانبه روابط عمومی این شورا در پوشش خبری عملکرد رییس شورای اسلامی شهرستان ری بشدت انتقاد کرد و گفت: روابط عمومی یک مجموعه،روابط عمومی تمام ارکان آن مجموعه به حساب می آید و اینگونه گزینشی و سفارشی کار نمودن اخبار زیبنده و شایسته شورای اسلامی شهرستان ری نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار