حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به همت تربیت بدنی سپاه و بسیج ورزشکاران سمنان انجام شد؛
مسئول تربیت بدنی سپاه و بسیج ورزشکاران شهرستان سمنان از جذب 200 درصدی در بسیج در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: ورزش مهمترین عامل جذب در بسیج محسوب می شود.
کد خبر: ۹۴۹۷۲۷۰
|
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

مجتبی رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان عنوان کرد: تربیت بدنی و بسیج ورزشکاران فقط در ایام مبارک دهه فجر و با توجه به برگزاری ۶ مسابقه ورزشی در سطح شهرستان به یاد و گرامیداشت چهلمین سالگرد شهادت شهید شاخص ورزشی کشور شهید ابراهیم هادی موفق شد نزدیک به ۱۰۰ نفر از ورزشکاران شهر سمنان را به بسیجیان بیفزاید.

مسئول تربیت بدنی سپاه و بسیج ورزشکاران شهرستان سمنان بیان کرد: مهم ترین عامل جذب در بسیج، ورزش است.

وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی پایگاهها، حوزه ها و نواحی نباید مختص بسیجیان باشد، بلکه با تبلیغ گسترده در محیط پیرامونی به سادگی میتوان جذب حداکثری را رقم زد و ابعاد مختلف بسیج را به عموم مردم معرفی کرد.

رضایی گفت:با توجه به سهمیه جذب در سال ۱۴۰۱ بسیج ورزشکاران، به تنهایی فقط در ۱۰ روز ایام مبارک دهه فجر به راحتی ۲۰۰ درصد محقق شد.

وی در پایان قول داد تا پایان سال۱۴۰۲ انشاءالله بتواند ۱۰۰۰ نفر را جذب بسیج کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار