همدان-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: هوشمندسازی کنتور‌ها برای عبور از پیک بار تابستان ۱۴۰۲ اولویت کار شرکت است که در حال حاضر در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.
کد خبر: ۹۴۹۷۳۲۷
|
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، علی سهرابی بیدار در کمیته تبیین استراتژی، خط مشی و راهبرد‌های شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: باید تلاش کنیم به شاخص‌های هدف‌گذاری شده شرکت دست یابیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: باید برنامه‌های پیش بینی شده سال جدید و سمت و سوی حرکت ما در بخش‌های مختلف مشخص شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی زمانی کامل است که بازخورد داشته باشد، گفت: ماموریت شرکت، توزیع برق مطمئن و پایدار برای آحاد مشترکین در استان است.

وی ادامه داد: برای تحقق مأموریت شرکت در حال حاضر چهار محور اساسی در اولویت شرکت است که شامل هوشمندسازی توزیع برق، افزایش و ارتقاء بهره‌وری، افزایش قابلیت اطمینان شبکه و مشتری‌مداری و ارتباط مستمر و دوسویه با مشترکین است که مأموریت‌های شرکت با این چهار محور به نتیجه خواهد رسید.

سهرابی بیدار با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه همه ما باشد، گفت: باید برنامه‌ها به صورت مشخص و منظم پیش رود و جهت خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر، فرایند‌های شرکت بازنگری و اصلاح شود و اقدامات و استراتژی‌ها و راهبرد‌های ما به این سمت حرکت کند.

وی با اشاره به اینکه باید حرکت خود را برای تحقق اهداف شرکت تسریع کنیم که نیازمند همت والای معاونین، مدیران و همه کارکنان است، افزود: از امروز باید برای پیک بار سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی داشته باشیم تا بتوانیم پیک بار تابستان سال آینده را مدیریت کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: هوشمندسازی کنتور‌ها برای عبور از پیک بار تابستان ۱۴۰۲ اولویت کار شرکت است که در حال حاضر در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جابجایی پرسنل برای استفاده از ظرفیت و توانمندی همکاران است، گفت: امید است این جابجایی‌ها موجب برکات برای شرکت و افزایش سطح خدمت‌رسانی برای مشترکین و مردم باشد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ایرج والیزاده، غلامرضا یدالهی به عنوان سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان معرفی شد.

همچنین علی احسان اشرفی به عنوان سرپرست دفتر برنامه‌ریزی و محمدرضا اژدردل به عنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان همدان معرفی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار