حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ به همت ادارات آب و فاضلاب و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود، جشن روز درختکاری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۷۶۰۳
|
۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸

به گزارش خبرنگار بسیج، در این مراسم که امام جمعه شاهرود، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان، فرمانده حوزه بسیج ادارات الحدید شهرستان، ریاست ادارات آب و فاضلاب، منابع طبیعی و آبخیزداری و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود و سایر مسئولان و کارکنان ادارات آب و فاضلاب و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان و فعالان عرصه منابع طبیعی و خبرنگاران حضور داشتند، از فعالان منابع طبیعی و خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.
امام جمعه شاهرود، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان و مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان به سخنرانی پرداخته و نماهنگ و اجرای موسیقی زنده انجام شد.
این مراسم به همت ادارات آب و فاضلاب و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود در گرامیداشت روز درختکاری در سالن همایش‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

عکاس: علی عابدی و سید جواد ناظری
ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین