حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ به همت مدیریت آموزش و پرورش شاهرود، مراسم بزرگداشت هفته تربیت اسلامی با حضور معاونین پرورشی مدارس برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۹۷۸۵۹
|
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، مراسم بزرگداشت هفته تربیت اسلامی با حضور معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود، معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان، معاونان اسبق پرورشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و معاونان و مربیان پرورشی مدارس در سالن اجتماعات کانون ملی شهید بهشتی شاهرود برگزار شد.
سیدمحمد موسوی معاون مدیرکل آموزش و پرورش شاهرود در این مراسم ضمن تبریک ایام و اعیاد ماه شعبان بر لزوم تقویت برنامه‌های جهاد تبیین، حجاب و عفاف، محافل انس با قرآن و یادواره‌های شهدا در مدارس با استفاده از روش‌های نوین در قالب تئوری و عملی تاکید کرد.
علی اکبر عرب خراسانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز ضمن گرامیداشت هفته امور تربیتی و با اهدای سلام و درود به ارواح طیبه شهدا، تربیت دینی و اخلاقی دانش آموزان را مهمترین دغدغه نهاد تعلیم و تربیت دانست و با اشاره به آیه ۸۰ سوره اسرا از درگاه حی سبحان خواستار توفیق وارد شدن و خارج شدن به امور زندگی با خیر و نیکی و بهره مندی از نعمت یاریگری از جانب خدای متعال در انجام کار‌ها شد.
در این مراسم از معاونین اسبق پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شاهرود تجلیل شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار