حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
زنجان-مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در روز گذشته وقوع چهار فقره تصادف رانندگی در جاده های زنجان 11 مصدوم برجا گذاشت.
کد خبر: ۹۴۹۷۹۷۵
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛دکتر سید قاسم موسویدر جمع خبرنگاران به وقوع تصادفات جاده ای در شبانه روز گذشته اشاره کرد و افزود: برخورد اتوبوس حامل 25 مسافر با کوه در کیلومتر 60 جاده زنجان – بیجار سه مصدوم برجا گذاشت.  

وی اظهارداشت: 2 تیم از پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید فروزنده شهرستان ایجرود همراه با خودروی ست نجات و آمبولانس برای امدادرسانی به مصدومان حادثه اعزام شدند. 

تصادف در جاده های زنجان 11 مصدوم برجا گذاشت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم های عملیاتی موفق به رهاسازی آسیب دیدگان این حادثه شدند و سه مصدوم این حادثه نیز توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد. 

موسوی به تصادف زنجیره ای در آزادراه زنجان – قزوین اشاره کرد و ادامه داد: این سانحه نیز در کیلومتر 60 این مسیر با برخورد 6 خودروی سواری با یک دستگاه تریلی رخ داد.  وی اظهارداشت: بلافاصله پس از گزارش این سانحه رانندگی، 2 تیم از پایگاه امداد و نجات جاده ای غزال شهرستان خرم دره همراه با تجهیزات مورد نیاز عازم محل حادثه شده و اقدام به رهاسازی مصدومان واقدامات اولیه درمانی کردند. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 6 مصدوم این تصادف زنجیره ای نیز توسط اورژانس به مراکز درمانی منقل شدند. 

موسوی از وقوع  فقره تصادف دیگر در جاده های زنجان – بیجار خبرداد و افزود: تصادف سواری  405 در کیلومتر  جاده زنجان – بیجار یک مصدوم برجاگذاشت. 

وی به تصادف خودروی پراید با 405 در کیلومتر هشت جاده قیدار – کرسف اشاره کرد و اظهارداشت: این سانحه رانندگی نیز چهار مصدوم برجا گذاشت.  

امدادرسانی به 123 مسافر گرفتار در برف و کولاک جاده های زنجان 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: وقوع کولاک شدید شب گذشته در جاده های زنجان – طارم و زنجان – تهم - چورزق موجب گرفتار شدن 123 نفر از هموطنان در این مسیرهای کوهستانی شد. 

موسوی خاطرنشان کرد: بلافاصله یک تیم چهارنفره کوهستان همراه با آمبولانس از پایگاه امداد و نجات جاده ای تهم – چورزق  به 120 مسافر و راننده گرفتار در کیلومتر 28 این مسیر ارتباطی امدادرسانی کردند.

 وی افزود: این تعداد مسافر سرنشینان 40 خودرو بودند.  وی ادامه داد: سه نفر از رانندگان نیز در جاده زنجان – طارم گرفتار در برف و کولاک شب گذشته بودند که تیمی همراه با خودروی ست نجات و آمبولانس از پایگاه امداد و نجات جاده ای سرخه دیزج اعزام و موفق به امدادرسانی شدند. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هموطنان در صورت گرفتار شدن در برف و کولاک و حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز، برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات  تماس بگیرند.  

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار