حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان- اردوی راهیان پیشرفت بازدید از سد کرخه در اندیمشک به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۷۹۹۶
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، اردوی راهیان پیشرفت بازدید از سد کرخه در اندیمشک به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان برگزار شد.

در این اردو که ۱۵۰ نفر از دانشجو معلمان همدانی در آن شرکت کردند علاوه بر مشخصات سد، روایت پیشرفت مجموعه مورد بازدید توسط راویان مستقر به دانشجویان ارائه شد.

سد کرخه بزرگترین سد خاکی منطقه غرب آسیا که فکر کردن به این عنوان دارای عظمت خاصی است و شعف و شور ایرانی بودن را به حرکت در می آورد. سدی با قابلیت تولید برق و ذخیره سازیِ ۶ میلیارد متر مکعب آب (تقریبا ۲۰۰ برابر سد اکباتان همدان) آب زلال و گوارا، این سد علاوه بر پاکی و شفافی روح ، معنایِ عزت، اقتدار، دانش، اتکا و اعتماد و خودباوری دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار