حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
برپایی جشن و سرور میلاد امام زمان(عج) در اکثر نقاط شهرستان اسفراین توسط عاشقان و دلباختگان حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان(عج) جلوه ای خاص به شهر بخشید.
کد خبر: ۹۴۹۸۰۵۰
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، برپایی جشن و سرور میلاد امام زمان(عج) در اکثر نقاط شهرستان اسفراین توسط عاشقان و دلباختگان حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان(عج) جلوه ای خاص به شهر بخشید.

منتظران امام عصر (عج)در همه جای شهرستان اسفراین و روستاهای تابعه با چراغانی و با برپایی ایستگاه‌های صلواتی به استقبال بهار دل‌ها و بهار طبیعت رفتند.
علاوه بر تزئین و فضاسازی زیبای خیابان‌های اصلی شهر‌ها، کوچه‌ها و معابر محلات هم به صورت چشم نوازی چراغانی شده و دوستداران مهدی موعود در هرگوشه‌ای به جشن و شادی پرداختند.

سخنرانی، مولودی خوانی، اجرای سرود، توزیع بسته‌های فرهنگی، پخش شربت و شیرینی بخشی از برنامه‌های این مراسم باشکوه بود.
امروز حال و هوای جای جای شهرستان کاملا مهدوی است و مشتاقان ظهور، کوی و برزن را آذین بندی و در حد توان خود به برپایی هرچه باشکوهتر جشن‌های عید نیمه شعبان کمک می‌کنند.
همه حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج،مساجد،مصلی،مهدیه وامامزاده های سطح شهر به همت بسیجیان و مردم مومن اسفراین آذین بندی و چراغانی شده بود

عاشقان حضرت ولیعصر امام زمان (عج) در میدان‌های اصلی این شهر ضمن برپایی جشن ولادت، برای تعجیل در ظهور حضرت ولیعصر دعا می‌کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار