حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-امام جمعه شهرستان بهار گفت: اگر می‌خواهید با امام زمان(عج) کاری داشته باشید و به ایشان نزدیک شوید باید از همه جای این دنیا دل بکنید.
کد خبر: ۹۴۹۸۳۳۹
|
۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسيج از همدان، حجت‌الاسلام رضا مصباح در مراسم جشن ولادت امام زمان (عج) با تبریک سالروز میلاد با سعادت مولای متقیان صاحب الزمان(عج) اظهار کرد: در انتظار امام (عج) نباید نشست، بلکه باید ایستاد و منتظر ماند و حجت خدا مشکل ما را در سه چیز از جمله عدم رحم شیعیان نسبت به همدیگر، بی‌تفاوتی نسبت به مشکل شیعیان و عدم صله رحم می‌داند که ما باید به این مشکلات توجه داشته باشیم. 

وی با اشاره به حدیث قدسی به میزان محبت و دوست داشتن انسان نسبت به خدای متعال گفت: همان اندازه که انسان خداوند متعال را دوست دارد خداوند متعال نیز به همان اندازه دوستش دارد، اگر می‌خواهید با امام زمان(عج) کاری داشته باشید و به ایشان نزدیک شوید باید از همه جای این دنیا دل بکنید؛ دنیا مانند پلی می‌ماند که باید از این پل گذشت و نباید متوقف شد، اگر به امام‌زمان(عج) رسیدید به همه چیز رسیدید؛ اگر دست خود را از امام زمان (عج) دوری کردیم دیگر کاری ساخته نیست.

در حاشیه این مراسم ایستگاه نقاشی برای کودکان برپا شد و توسط واحد خواهران هیئت امام موسی بن جعفر (ع) و پایگاه مقاومت شهید شیرودی بسته‌های فرهنگی و رزق‌های معنوی توزیع شد و از فعالین فرهنگی تربیتی با اهدای هدیه و لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها