حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رییس سازمان بسیج ورزشکاران با تمجید از اقدام فدراسیون کشتی گفت: امروزه نیازمند مکتب شهدا هستیم و این مکتب می‌تواند در ورزش کشور ترویج پیدا کند.
کد خبر: ۹۴۹۸۶۹۱
|
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷

به گزارش روابط عمومی بسیج ورزشکاران، مهدی میرجلیلی امروز در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید گمنام در محل فدراسیون کشتی گفت: امروز جامعه کشتی توفیق میزبانی یکی از قهرمانان دیرین ایران زمین را دارد و این کار بسیار ارزشمند است. فدراسیون کشتی با این اقدام مهم، نسل جدید و قدیم قهرمانان و پهلوانان ایران زمین را پیوند داد. امیدوارم روحیه ایثار و فداکاری همیشه در ورزش جریان داشته باشد.

 

رییس سازمان بسیج ورزشکاران با بیان اینکه امروزه نیازمند مکتب شهدا هستیم، افزود: مکتب شهدا ایثارگری و فداکاری بود که می‌تواند در ورزش کشور ترویج پیدا کند. شهدای ما جان خود را به عشق وطن و آرمان‌های انقلاب اسلامی فدا کردند.

میرجلیلی: فدراسیون کشتی با این اقدام ، نسل جدید و قدیم قهرمانان و پهلوانان ایران زمین را پیوند داد.

ارسال نظرات