حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از بازگشت ۹۱۱ میلیارد ریال از مطالبات سازمان تامین اجتماعی با اقدام اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۸۹۳۸
|
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۵

علی‌اکبر کریم‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار کرد: برخی از مدیران سازمان تامین اجتماعی استان همدان در انجام وظایف اداری خود در واگذاری یکی از کارخانجات مهم استان به بخش خصوصی قصور و کوتاهی کرده بودند که با پیگیری سازمان اطلاعات سپاه در استان همدان، تعدادی از مدیران و کارکنان آن سازمان احضار شدند.

وی افزود: با تشکیل پرونده قضایی در این راستا، مبلغ ۹۱۱ میلیارد ریال از بدهی‌های این واحد تولیدی به حساب تامین اجتماعی واریز شد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: سازمان اطلاعات سپاه استان همدان با اشراف کامل اطلاعاتی و عزمی استوار با مفسدان و متخلفان اقتصادی و امنیتی برخورد می‌کند.

وی گفت: مردم فهیم استان می‌توانند هرگونه اطلاعات خود را در این زمینه‌ها از طریق تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان اطلاع رسانی کنند.

گفتنی است؛ این موضوع توسط اطلاعات سپاه در سال ۱۳۹۹ پیگیری و در سال ۱۴۰۱ به نتیجه رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار