حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه شهرستان رازوجرگلان به مناسبت۲۲اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روزگرامیداشت مقام شامخ شهدا و خانوادهای محترم شهدا پیامی را بدین شرح صادرکردند
کد خبر: ۹۴۹۹۰۵۴
|
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج ،فرمانده سپاه شهرستان رازوجرگلان به مناسبت۲۲اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روزگرامیداشت مقام شامخ شهدا و خانوادهای محترم شهدا پیامی را بدین شرح صادرکردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

« وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا، بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ»

قطعا حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت‌ها و دستاوردهای آن درعرصه‌های مختلف همچون امنیّت، آزادی، استقلال و اقتدار و عزّت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تمامی داشته‌هایمان در این سال‌ها را مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهیدان والامقام و فداکاری ایثارگران سرافراز و صبر و مقاومت خانواده‌های معظم شهدا هستیم و بایدهمواره قدردان و شاکراین عزیزان باشیم.

به یقین یاد و خاطره شهدای معزز تکلیفی شرعی است تا یاد آن قهرمانان و مردان با اراده برای همیشه در اذهان و خاطره ها جاودان بماند.

لذا اینجانب فرارسیدن ۲۲اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا وسالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) را به محضر مردم شریف و قدرشناس شهرستان رازوجرگلان به ویژه خانواده‌های معزز شهدا وایثارگران شهرستان تبریک وتهنیت عرض نموده وامیدوارم خداوندمتعال همه ما راقدردان نعمت اسلام،انقلاب وشهدا قراردهد وبه همه کسانی که دراین راه مصداق روشن آیه‌«فَاسْتَبِقُوا الْخَیْرَات» هستند،اجر عنایت فرماید.

سرگرد پاسدار وحید قویدل
فرمانده سپاه شهرستان رازوجرگلان

ارسال نظرات
آخرین اخبار