حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: یوم الله ١٢ فروردین ماه سال ۵٨ روز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی ملت ایران است.
کد خبر: ۹۴۹۹۱۷۷
|
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام علی چراغی پور روز چهارشنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم بزرگداشت ١٢ فروردین اظهار داشت: در چنین روز عظیم و سرنوشت‌سازی، مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی با حضور پرشور، آگاهانه و رأی و انتخاب قاطع خود، ارکان انقلاب و نظام نوپای اسلامی را تحکیم بخشیدند.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران با شرکت در همه پرسی ١٢ فروردین سال ۵٨ طومار ظلم و استبداد رژیم ستمشاهی را برچیده و حماسه‌ای ماندگار در تاریخ درخشان و تابناک انقلاب شکوهمند اسلامی به ثبت رساندند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با بیان اینکه جمهوری اسلامی با نفی نظام‌های سیاسی مسلط بر دنیا، الگویی جدید و شیوه‌ای نوین از حکومت‌داری را به جهانیان ارائه کرد، یادآور شد: امروز و با ورود به چهل و پنجمین سال از استقرار این نظام الهی و رشد و اقتدار انقلاب اسلامی شاهد هستیم که مستکبران و دشمنان این ملت و نظام دچار هراس شده اند.

چراغی پور بزرگداشت هر چه باشکوه ایام الله انقلاب اسلامی را عامل گسترش روحیه دفاع از حقانیت نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: بر این اساس مراسم گرامیداشت یوم الله ١۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی با شکوه تمام در سطح مناطق مختلف استان ایلام برگزار می‌شود.

در ادامه این نشست هر یک از اعضا پیرامون برگزاری هر چه باشکوه مراسم گرامیداشت روز جمهوری اسلامی بحث و تبادل نظر کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها