حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
آئین کلنگ احداث درمانگاه تخصصی شهید تسلیم در لارستان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۳۵
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیین کلنگ زنی احداث درمانگاه تخصصی پاسدار شهید مجید تسلیم با حضور سرهنگ پاسدار دکتر علیپور معاون هماهنگ کننده و مهندس تقوی معاون مهندسی سپاه فجر فارس، عباسی معاون موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان، سرهنگ جاهدی جانشین فرماندهی سپاه فجر در امور اقشار بسیج،سرهنگ افسری فرمانده سپاه ناحیه لارستان‌ و جمعی دیگر از فرماندهان و پایوران نظامی و بسیجیان، مسئولان و رؤسای ادارات شهرستان در رأس دکتر موسوی خرم امام جمعه محترم و مهندس دهقان فرماندار ویژه و معتمدین و خیرین نیک اندیش در لارستان برگزار شد.

این درمانگاه ( پلی کلینیک تخصصی شهید تسلیم) که امروز به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان و با مشارکت موسسه خدمات درمانی بسیجیان وابسته به بنیاد تعاون بسیج، خانواده پاسدار شهید مجید تسلیم و همکاری شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی لارستان کلنگ زنی شد، قرار است در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع احداث و پس از افتتاح و بهره برداری، مجموعه ای از تخصص ها و خدمات بهداشتی و درمانی را به عموم مردم به خصوص بسیجیان و رزمندگان گرانقدر، نیروهای مسلح و اقشار کم برخوردار و محروم به منظور کاهش دغدغه های درمانی این عزیزان ارائه نماید و بخشی از کمبودهای تخصصی درمانی را در منطقه لارستان مرتفع کند.

امید است با حمایت مردم و خیرین نیک اندیش این دیار، روند اجرایی ساخت این درمانگاه هرچه زودتر آغاز و با قوت ادامه یابد و لارستان بزرگ، در آینده ای نزدیک شاهد ارائه خدمت بزرگ دیگری به مردم منطقه در عرصه درمانی و بهداشتی باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار