حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس سازمان بسیج هنرمندان خوزستان با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می‌شود، گفت: خون شهیدان باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون آن‌ها هستیم.
کد خبر: ۹۵۰۰۲۴۴
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵

مسئول سازمان بسیج هنرمندان خوزستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می‌شود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خوزستان با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می‌شود، گفت: خون شهیدان باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون آن‌ها هستیم.

سرهنگ پاسدار حسین زمانی اظهار کرد: شهدا از نعمت‌های انقلاب هستند آن‌ها مسیر حرکت و راه سعادت را به ما نشان دادند، اکنون به خانواده معزز شهدا اعلام می‌کنیم که در عرصه فرهنگی ادامه دهنده راه شهدا و قدردان رشادت‌ها، مجاهدت‌ها و خون ارزشمند آن‌ها هستیم.

وی با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می‌شود، ادامه داد: خون شهیدان باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون آن‌ها هستیم، باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که شهدا در مسیر آن به شهادت رسیدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان خوزستان : مربیان حلقه های صالحین حجت الاسلام زایری و حجت الاسلام منصوری و مسئول امورفرهنگی هنری خواهر منصوری این سازمان همزمان با آغاز سال جدید به دیدار چندین خانواده شهید از جمله برادران عبدالقادر و حسن سیاحی، جلیل نیسی، کریم مرمضی رفتند و ضمن تکریم و تقدیر، بیان کردند اینکه شهدا از جان عزیزشان برای اسلام، انقلاب و مردم گذشتند، بر ضرورت یادآوری این رشادت ها و از خود گذشتگی به نسل جوان تاکید کردند : باید به نسل جوان یادآوری کرد که در آن روزهای سخت، شهدای عزیزمان برای سربلندی مملکت و حفظ ارزش ها از خود گذشتند و این آرامش و امنیت مرهون آن رشادت ها است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار