حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از اعزام ۳۱ هزار و ۵۰۰ نفر زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۰۳۴۳
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴

۳۱ هزار و ۵۰۰ نفر زائر به مناطق عملیاتی اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به تاریخ آغاز و پایان راهیان نور عمومی و دریایی سال ۱۴۰۱ در استان بوشهر افزود: حرکت زائرین راهیان نور عمومی از ۲۰ اسفند ماه تا ۲ فروردین با پذیرایی ۲۰ هزار نفر زائر در اردوگاه فاطمه الزهرا و یادمان شهدای شرق کارون صورت گرفت و در راهیان نور دریایی نیز ۳ هزار نفر زائر از استان از ۱۷ اسفند ماه تا ۲ فروردین شرکت کردند.
وی در ادامه با توجه به تاریخ آغاز و پایان راهیان نور دانش آموزی و دانشجویی سال ۱۴۰۱ در استان بوشهر اذعان کرد: زائرین دانشجوی استان از تاریخ ۱ اسفند ماه تا ۲۰ اسفند ماه با اعزام ۱ هزار نفر و راهیان نور دانش آموزی نیز از تاریخ ۱۶ آبان تا ۲۴ آذرماه با اعزام ۳ هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموز برادر و ۴ هزار نفر خواهر به پایان رسید.
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر، در پایان با اشاره به وضعیت شبکه خادمین و موسسه‌های مردم نهاد در جهت خدمت رسانی به زائرین تصریح کرد: در اردوی راهیان نور دانش آموزی و دانشجویی استان بوشهر به ازای هر ۱۰ روز ۱۰ نفر خادم به زائرین خدمات رسانی می‌کردند و در راهیان نور عمومی نیز که از ۲۰ اسفند ماه تا ۲ فروردین ادامه داشت حداقل ۶۰ نفر خادم به این زائرین خدمات ارائه می‌دادند.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار