خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین در رابطه با طرح های نوروزی ۱۴۰۲ این جمعیت گفت: ۱۰ پست ثابت و ۱ پست سحاب، با مشارکت ۵۰۰ نفر از جوانان داوطلب به مسافران نوروزی خدمات ارائه خواهند داد.
کد خبر: ۹۵۰۰۴۶۴
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳

قزوین_ حسین خوئینی در گفتگو با خبرنگار بسیج بیان کرد: طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافرین نوروزی از ۲۵ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ آغاز و تا ۱۵ فرودین سال جدید ادامه دارد.

وی افزود: امسال در ایام نوروز اعضای داوطلب جوان با برپایی ۱۱ پست خدمات بشردوستانه جهت ارائه خدمات به مسافرین نوروزی، از ۲۵ اسفند ماه در ورودی های استان ، با شعار «جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی» به مسافران خدمات بشر دوستانه ارائه می کنند و فعالیت خود را تا ۱۵ فروردین ماه سال جدید ادامه می دهند.

خوئینی عنوان کرد: ۱۰ پست از مجموع پست های نوروزی جوانان، ثابت بوده و در شهرستان های قزوین، تاکستان، آبیک، آوج، البرز، بوئین زهرا و دفتر نمایندگی طارم سفلی، الموت غربی و شرقی برپا شده است و همچنین یک پست سحاب نیز در شهرستان قزوین به مسافرین نوروزی خدمات ارائه خواهد داد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: در طول 20 روز طرح نوروزی این جمعیت در حوزه جوانان بیش از 500 نفر از اعضا مشارکت خواهند داشت تا با توجه به اهداف این طرح، گامی مؤثر در جهت ایمنی و سلامت اجتماعی برداشته باشند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها