حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: ماموریت ما توزیع برق مطمئن برای همه مشترکان استان است که از سال گذشته در راستای تحقق این مهم بر چهار محور اصلی تمرکز کردیم.
کد خبر: ۹۵۰۱۰۲۷
|
۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، علی سهرابی بیدار در جمع کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: امیدوارم امسال سال نیکی ها و خوبی ها برای همه کشور و به خصوص همکاران خدوم صنعت برق استان باشد.

وی با بیان اینکه امید است در سال جدید و در راستای ایجاد آسایش و راحتی بیشتر برای مردم استان قدم‌های بلندتری را برداریم، افزود: حلول سال جدید و بهار طبیعت الهام بخش نو شدن انسان ها، افکار و اندیشه ها است و همانطور که در دعای تحویل سال اشاره می کنیم که «خدایا حال ما را به بهترین حال ها دگرگون کن»، این اتفاق عملا در طبیعت روی می دهد و باید در وجود ما نیز این اتفاق رخ دهد و به سمت نیکی‌ها و تحول روحی و جسمی حرکت کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تقارن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان گفت: رمضان ماه پربرکت و پرفیض، ماه خدا و بهار قرآن است و امسال بهار قرآن در بهار طبیعت روی داده که می تواند الهام بخش و نویدی باشد که ما با بهره گیری از معنویات این ماه مبارک و نو شدن طبیعت تغییرات فکری و معنوی خوبی را در خود ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم امسال سال پررونقی برای شرکت باشد، گفت: در سال گذشته به همت همه همکاران اهتمام جدی صورت گرفت و به اهدافی که پیش بینی شده بود، رسیدیم و موفقیت‌های خوبی را شاهد بودیم از جمله کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی و عبور موفق از اوج بار تابستان و زمستان که نتیجه اهتمام شبانه روزی همه همکاران بود.

سهرابی بیدار با بیان اینکه همکاری جهادی در تامین آب شهر همدان اقدامی بی‌سابقه بود که رقم خورد و با توجه به این امر شرکت توزیع برق همدان در توانیر به عنوان مجموعه جهادی شناخته شد، افزود: در حوزه‌های فنی، اجرایی و احداث شبکه‌ها در بخش‌های مختلف از جمله روستایی و حوزه‌ فرهنگی اقدامات اثربخشی در سال گذشته صورت گرفت.

وی با بیان اینکه برای سال جدید برنامه‌های بسیار جدی داریم و تکلیف ما در ماموریت روشن است، عنوان کرد: ماموریت ما توزیع برق مطمئن برای همه مشترکان استان است که از سال گذشته در راستای تحقق این مهم بر چهار محور اصلی تمرکز کردیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ادامه داد: یکی از این محورها هوشمندسازی توزیع است که کارهای خوبی در سال گذشته انجام شد و ادامه آن را امسال خواهیم داشت و اعتقاد داریم که این امر باعث تسریع در بخش اقدامات شرکت خواهد شد.

وی تصریح کرد: افزایش قابلیت اطمینان که با پایش، نگهداشت و نگهداری شبکه‌های توزیع در رابطه با کیفیت برق تحویلی به مشترکین رقم خواهد خورد، دومین محور اصلی است.

سهرابی بیدار با بیان اینکه سومین محور افزایش بهره‌وری است و باید در شرایطی که کمبود منابع هست منابع موجود را پاس داشته و بهینه استفاده کنیم و با اهتمام به بهره‌وری اقدامات خود را برنامه‌ریزی کنیم، گفت: مشتری‌مداری و ارتباط دوسویه و مستمر با مشترکین از دیگر محورهای ما است که بزرگ‌ترین بستر ارتباط ما با مشتریان اپلیکیشن «برق من» و مرکز ارتباط ۱۲۱ است که اهتمام داریم با توسعه زیرساخت‌ها در این راستا اقدامات مهمی را رقم بزنیم.

وی بیان کرد: دفتر روابط عمومی شرکت در سال گذشته به دقت مسائل مشتریان را پیگیری می‌کرد و با بررسی درخواست‌های مردم به ویژه در زمینه خاموشی‌ها، همکاران با جدیت برای رفع مشکل حضور پیدا می‌کردند؛ این ارتباط بسیار خوب انجام شده و در سال جدید نیز مطلوب‌تر انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه با تمرکز بر این چهار محور، ماموریت اصلی ما که توزیع برق پایدار برای مشترکین است رقم خواهد خورد، عنوان کرد: امیدواریم امسال، قدم‌های بلندتری برای خدمت به مشترکین در حوزه توزیع برق برداریم بنابراین باید به دقت مسائل را دنبال کنیم که بتوانیم به سمت افزایش خدمت به مشترکین برویم و درجه رضایت شهروندان در سال جدید افزایش یابد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات