حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان آموزش و پرورش نباید به خود شکل سیاسی بگیرد، زیرا، آموزش و پرورش بهترین نهاد برای تربیت و تکامل بشر است.
کد خبر: ۹۵۰۸۸۸۳
|
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان گیلان پیش از ظهر امروز سردار محمد عبدالله‌پور در دیداری که به مناسبت روز معلم با مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد با بیان اینکه آموزش و پرورش یکی از مجموعه‌های حساس و جزء پایه‌های اصلی انقلاب اسلامی می‌باشد، اظهار کردند: چشم امید نظام به مجموعه‌ی آموزش و پرورش است چراکه از اصلی‌ترین وظایف این مجموعه پرورش انسان‌های بزرگ برای رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه کار در آموزش و پرورش بسیار حساس و ظریف است، بیان کردند: مشکلات زیادی در کشور وجود دارد، فشار تحریم‌ها در طول ۴۴ سال انقلاب اسلامی نیز کار را برای آموزش و پرورش در برخی زمینه‌ها مخصوصا زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی سخت کرده است که این باعث شده است که مدیران آموزش و پرورش در دریایی از مشکلات اعم از مادی و شغلی قرار بگیرند و با تمام این تفاسیر در حال تلاش برای مدیریت هرچه بهتر این مجموعه هستند.

سردار عبدالله‌پور با تاکید براینکه عقلا و شرعا انصاف نیست که کسی آموزش و پرورش را تنها بگذارد، تصریح کردند: اینکه بگوییم اگر آموزش و پرورش اصلاح شود، تمام مشکلات ما نیز حل می‌شود، صحیح نیست، ما در مجموعه‌ی سپاه در کنار آموزش و پرورش برای خدمت هرچه بیشتر به مردم هستیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آموزش و پرورش نباید به خود شکل سیاسی بگیرد، افزودند: آموزش و پرورش بهترین نهاد برای تربیت و تکامل بشر است و ما هم در تمام مجموعه‌ها برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی باید به آموزش و پرورش کمک کنیم و این سیره نیز در سپاه پاسداران به طور ویژه‌ای وجود دارد.

سردار عبدالله‌پور با تاکید براینکه ما در کشور کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، تصریح کردند: آموزش و پرورش سپاه را باید برای حل مشکلاتش بعنوان یکی از بازوان خود بداند و مطمئن باشد در هر جایی هر کمکی که از دست سپاه پاسداران بربیاید، این مجموعه کوتاهی نخواهد کرد، چراکه از اصلی‌ترین وظایف سپاه فریاد رسی به مظلومان و حل مشکلات مردم در تمام زمینه‌ها از جمله همین زمینه‌ی فرهنگی و تربیتی است.

ارسال نظرات