خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار گلستان گفت: در هر مقطعی اجرای درست فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی زمینه موفقیت، شکوفایی و پیشرفت را فراهم کرده است.
کد خبر: ۹۵۱۱۱۹۰
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱

پیوست اطلاع رسانی برای تمامی پروژه ها ضروری است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ دکتر زنگانه استاندار گلستان در جلسه قرارگاه جهاد تبیین استان با حضور سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: با توجه به اهمیت بیان و تبیین خدمات پیوست اطلاع رسانی برای تمامی پروژه ها ضروری است و تجربه نشان داده هرجا تبیین درستی صورت گرفته ، بازخوردها مناسب و ارزشمند بوده است

وی عنوان کرد:در هر مقطعی اجرای درست فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی زمینه موفقیت، شکوفایی و پیشرفت را فراهم کرده است

دکتر زنگانه افزود:بیش از ۲ دهه رهبر معظم انقلاب بر موضوعات فرهنگی تاکید داشته و از عباراتی نظیر تهاجم فرهنگی، ناتو فرهنگی،  شبیخون فرهنگی و قتل عام فرهنگی استفاده کردند و فرمودند که عرصه فضای مجازی بگونه ایست که جوانان ما را قتل عام می کند

وی تصریح کرد:متاسفانه بسیاری از خدعه ها و دسیسه ها در بستر فضای مجازی صورت می گیرد و پرهیز از انتشار موضوعاتی که موجب اعتماد زدایی در جامعه می شود توسط رسانه ها و صداو سیما ضروری است ، توجه به اطلاع رسانی در اجرای پروژه ها و برنامه ها یک سرمایه گذاری است و نباید نگاه هزینه ای به آن داشت.

استاندار گلستان اظهار داشت: تشکیل کمیته ای با حضور جوانان و از اقشار مختلف جامعه ضروری است و مردمی سازی و استفاده حداکثری از بسیج اقشار، نهادهای غیر دولتی و صنفی در جهاد تبیین موثر است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات