خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دکتر حر زاده گفت: دشمنان به خوبی می دانند که ﺁنچه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از سایر نظام های دنیا متمایز کرده، مردم انقلابی این کشور است.
کد خبر: ۹۵۱۱۲۰۳
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷

دشمن با سیاه نمایی به دنبال ایجاد نارضایتی در بین عموم جامعه می باشد

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ دکتر حرزاده معاون سیاسی قرارگاه ثارالله در مراسم نهضت ملی جهاد تبیین با حضور کارکنان انتظامی و سپاه شهرستان گمیشان گفت: دشمنان به خوبی می دانند که ﺁنچه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از سایر نظام های دنیا متمایز کرده، مردم انقلابی این کشور است.

وی افزود:  دشمن در جنگ شناختی اقتصاد و رسانه را هدف قرارداده است و با سیاه نمایی به دنبال ایجاد نارضایتی در بین عموم جامعه می باشد.

حرزاده با بیان اینکه روشنگری خدمات ودستاوردهای نظام جمهوری اسلامی یکی از مهمترین ابعاد جهاد تبیین است ادامه داد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در زمینه های مختلف نظامی، دانش بنیان رتبه های علمی و ... کسب نموده است. بنا به گفته اندیشکده های غربی کشورهای چین، روسیه و ایران تا سال ۲۰۳۵ به عنوان سه قدرت برتر در جهان شناخته خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات