خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار ملک شاهکوهی گفت: در کنار مردم اگر بناست با آمریکا مبارزه کنید در عرصه خدمت رسانی به مردم باید جدی تر و با روحیه جهادی و انقلابی خدمت نمایید .
کد خبر: ۹۵۱۱۲۴۷
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰

امروزه بزرگ ترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛آیینی در مجموعه فرهنگی دفاع مقدس و بوستان شهدای خوشنام شهرستان نکا برگزار و از شهدای مدافع حرم که در دفاع از حرم حضرت زینب در منطقه خانطومان کشور سوریه به شهادت رسیدندتجلیل شد.

سردار ملک فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در این مراسم ضمن تبیین اوضاع سیاسی منطقه غرب آسیا؛ قدرت اسراییل را پوشالی خواند و در ادامه به پیروزی های پی در پی جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت:پیروزیهای جبهه مقاومت مرهون خون شهدای خانطومان است.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص انتخابات آتی توصیه هایی فرمودند یاد آور شد:درجریان انتخابات باید هوشیار باشیم دشمن در صدد ورود به انتخابات آتی است نباید از دشمن عقب بمانیم باید قوی باشیم تا دشمن را نا امید کنیم دشمن به دنبال فریب والقای نا امیدی ماست موتور آزادی و پیشرفت حرکتی ملت ایران امید است .

سردار ملک شاهکوهی تصریح کرد:امروز بزرگترین مبارزه بزرگ ترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است اصلی ترین عامل پیروزی ملت و جوانان فلسطین روی آوری به انقلاب اسلامی و اسلام است پیروزی مردم فلسطین ریشه در انقلاب اسلامی دارد.

وی خطاب به مسئولان گفت :در کنار مردم اگر بناست با آمریکا مبارزه کنید در عرصه خدمت رسانی به مردم باید جدی تر و با روحیه جهادی و انقلابی خدمت نمایید .

فرمانده سپاه نینوا با گرامیداشت یاد و خاطره ۲۰هزار شهید استانهای گیلان مازندران و گلستان از لشکر همیشه پیروز ۲۵کربلا تاکید کرد : باید هوشیار باشیم و قدر شهدای خودمان را بدانیم امروز بسیاری از پیروزی هایی که در جبهه مقاومت شکل می‌گیرد مرهون جان‌فشانی ها و فداکاری های رزمندگان مازندرانی بود که درسوریه تا پای جان ایستادند از حرم و مردم سوریه جانانه دفاع نمودند و مظلومانه آسمانی شدند.

انتهای پیام/
ارسال نظرات