حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- امام جمعه مرند با اهمیت خواندن نقش شورای فرهنگ عمومی در مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: باید تمامی ادارت برنامه های خود را در راستای شورای فرهنگ عمومی سالانه و بصورت جامع تدوین کنند.
کد خبر: ۹۵۱۲۱۳۸
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام نعمت زاده در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود: در صورتی که شاهد برگزاری برنامه های متنوع برای مردم در راستای صیانت از ارزش های اسلامی و ایرانی در قالب شورای فرهنگ عمومی باشیم، شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان خواهیم بود.
 
فرماندار شهرستان مرند نیز  در این جلسه خواهان تجمیع برنامه های فرهنگی در شهرستان شد و اظهار داشت: هر اداره ملزم به برگزاری برنامه های فرهنگی در زمینه خود است و علاوه بر آنها باید برنامه های کلان به دبیر این شورا تحویل دهند تا با هماهنگی و برنامه ریزی دقیق شاهد برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های مناسبتی با حضور عموم مردم باشیم.
 
داود عباسی خاطر نشان کرد: تمامی برنامه های فرهنگی در صورتی موفق خواهند بود که مردم به عنوان یکی از ارکان های اصلی این برنامه بوده و مشارکت کننده اصلی در برنامه ها باشند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین