حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ شهردار شاهرود از برگزاری مراسم راویان عشق به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهر خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۲۲۶۸
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵

برگزاری مراسم راویان عض در شاهرودبه گزارش خبرنگار بسیج، محسن احمدی در نشست ستاد فریضتین شهرستان شاهرود در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر با تقدیر و تشکر از امام جمعه و فرماندار و سایر مسئولین دلسوز شهرستان که دغدغه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی را دلرند، افزود: همه مسئولین تلاش دارند تا همواره خدمت گذار مردم باشند و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهند و این‌ها حائز اهمیت است.
او با تقدیر از زحمات سرهنگ خوشقدم در مدت تصدی فرماندهی سپاه شاهرود و همکاری‌ها و همراهی‌ها در راستای فعالیت‌های فرهنگی در شهر، به برگزاری مراسم تجلیل از معلمان با حضور سه هزار نفر در مجموعه ورزشی، ولی عصر (عج) شهرداری شاهرود اشاره کرد و با بیان اجرای دو برنامه در دهه کرامت گفت: مراسم راویان عشق با دعوت از یکی از همرزمان سرادر شهید سلیمانی به مناسبت آزادسازی خرمشهر با بیان خاطرات و مراسم بزرگداشت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر با اجرای برنامه‌های شاد برگزار خواهد شد.
شهردار شاهرود با اشاره به وضع قانونی در مجلس و ابلاغ آن در افزایش عوارض ساخت و ساز تصریح کرد: ما برای اینکه به مردم فشار نیاید تخفیف ۵۰ درصد را برای عوارض اعمال کردیم تا در راستای شعار سال قدم برداریم، اما در موضوع بیمه ساختمانی نیز افزایش بسیاری را شاهد هستیم که این هم معضلی شده و نیاز است در سطح ملی چاره‌ای اندیشیده شود.
در این مراسم سرهنگ محمد خوشقدم فرمانده سابق سپاه ناحیه شاهرود و دبیر سابق ستاد فریضتین نیز از همکاری و تعامل همه مسئولین در مدت تصدی امور تقدیر کرد.
در پایان از طرف ستاد فریضتین شهرستان شاهرود با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات قریب به چهار ساله ایشان در تصدی دبیری ستاد تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین