حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:تفکر انقلابی تنها راه پیشرفت کشور و برون رفت از برخی مشکلات است و به برکت انقلاب اسلامی به زودی شاهد حضور کشور در رفیع‌ترین قله‌های پیشرفت و سربلندی خواهیم بود.
کد خبر: ۹۵۱۳۲۹۶
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سردار محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در بیست و چهارمین گردهمایی بزرگ یادگاران هشت سال دفاع مقدس استان البرز، اظهار داشت: اگر قرار بود تفکر غرب گرا در این کشور حاکم شود، امروز باید بسیاری از مناطق اشغالی توسط رژیم جنایتکار بعث عراق را از دست می دادیم.

تفکر انقلابی تنها راه پیشرفت کشور است

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید تهرانی مقدم، گفت: شهید تهرانی مقدم در زمانی که اقدام به تولید موشک کرد، برخی افراد غربگرا باور به این مسأله نداشتند اما تفکر انقلابی و جهادی امروز کشور را به مرحله ای از پیشرفت و اقتدار رسانده که دشمنان از عزت و سربلندی ایران اسلامی می‌هراسند.

سردار کوثری با اشاره به اعزام تعدادی از فرزندان رهبر معظم انقلاب اسلامی به جبهه ها در ایام دفاع مقدس، تصریح کرد: فرزندان برخی از مسئولان در دوران دفاع مقدس لباس عافیت پوشیدند و هرگز در دفاع از کشور حضور فعالی نداشتند اما به شخصه شاهد بودم که دو تن از فرزندان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفاع مقدس حاضر بودند و از طرفی همسر رهبری پس از یک ماه و نیم از ایشان اطلاع نداشتند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یادگاران دفاع مقدس آیینه تفکر انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: امروز ایثارگران در سنگر جهاد تبیین و معرفی و انتقال تفکر و ارزش های انقلابی مسئولیت مهمی دارند‌ و امیدواریم با عمل به این مسئولیت تاریخی بار دیگر در دفاع از ارزش های انقلابی نقش آفرینی کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین