حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
گفتگو خبرگزاری بسیج با بانوی کارآفرین بسیجی همدانی:
باقری با اشاره به تولید فرش دست‌باف نقشه سنتی نهاوند، از اشتغال‌آفرینی برای زنان نیازمند پای ۱۰۷ دار قالی خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۴۴۷۰
|
۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶

اشتغال‌آفرینی برای زنان نیازمند پای ۱۰۷ دار قالی/ نقش

زهرا باقری بانوی کارآفرین بسیجی همدانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص تولید فرش در این منطقه، اظهار کرد: بنده در حوزه تولید فرش دست‌باف نقشه سنتی نهاوند اشتغال آفرینی کرده‌ام.

این بانوی کارآفرین بسیجی همدانی ادامه داد: فرش دست‌باف نقشه سنتی نهاوند با پشم طبیعی و رنگ گیاهی طبق سفارش مشتری در ابعاد مختلف تولید می‌شود.

فعال اقتصاد مقاومتی با تأکید بر اشتغال آفرینی برای زنان بد سرپرست و نیازمند پای ۱۰۷ دار قالی، تصریح کرد: ۵۸ نفر در بخش قالیبافی و بقیه هم در حوزه گلیم و جاجیم‌بافی فعالیت دارند.

این بانوی کارآفرین بسیجی همدانی افزود: رنگ رزی این فرش‌ها به شکل گیاهی در دو کارگاه رنگ رزی انجام می‌شود.

کارآفرینی خانه به خانه انجام دادیم، تصریح کرد: از در ۲۴ پارچه آبادی بافنده داریم

 

فعال اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه با ضایعات فرش پشتی و تشک سندی تولید می‌کنیم، اضافه کرد: این محصولات را به سراسر کشور ارسال می‌کنیم. باقری با تأکید بر اینکه فعلاً صادرات نداریم، گفت:، ولی در آستانه اخذ کارت بازرگانی جهت استارت صادرات این محصولات به کشور‌های منطقه هستیم.

این بانوی کارآفرین بسیجی همدانی اظهار داشت: هدف اشتغال‌زایی برای زنان نیازمند و بی‌سرپرست و بد سرپرست است.

ت/2623

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار