خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛
معاون سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن بیان کرد: باید آماده فتح خرمشهرهای پیش رو باشیم
کد خبر: ۹۵۱۵۷۳۴
|
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵

 

قزوین_ به گزارش بسیج، سرهنگ پاسدار حسین بروجردی معاونت سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در نشست با خواهران حوزه حضرت آمنه(س) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آزادسازی خرمشهر بیان کرد: برای فتح خرمشهر ها باید خود را آماده کنیم.

این کارشناس سیاسی با اشاره به مقوله حجاب به عنوان یکی از مسائل روز، وضع حجاب را به نشانه ای از نشانه های بیماری تشبیه کرد و گفت: مانند بیماری که علائم گوناگونی از تب و سردرد و بی حالی و افت فشار دارد، حجاب یکی از علائم بیماری به نام دور شدن از انسانیت است. 

وی در ادامه با اشاره به برخی شبهات در خصوص حضور افراد در مجلس خبرگان بعد از اتمام دوره مسئولیت عنوان کرد: مقام معظم رهبری با دید پدرانه ای که دارند به دنبال ایجاد وحدت و اتحاد هستند تا افراد از دایره انقلاب جدا نشوند.

بروجردی در ادامه با اشاره به فعالیت دولت در عرصه های مختلف اضافه کرد: ما شخص آفای رئیسی را ملاک نمی دانیم بلکه به عنوان تفکر انقلابی می دانیم و اگر وی نیز از اصول عدول کند تعارف نداریم و صرفا با تفکر لیبرالی مخالف هستیم و تفکر انقلابی را حمایت کنیم.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین