حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
همدان-اردوی راهیان پیشرفت ۳ روزه کاروان ۸۵ نفره دانشجو معلمان پردیس شهید مقصودی همدان به همت معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۶۹
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، اردوی راهیان پیشرفت ۳ روزه کاروان ۸۵ نفره دانشجو معلمان پردیس شهید مقصودی همدان به همت معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان برگزار شد.

دانشجویان در روز اول این اردو از پژوهشگاه زیست فناوری رویان اصفهان بازدید کردند؛ بعد از برگزاری سمینار تخصصی و ارائه روایت پیشرفت مجموعه رویان، بازدید میدانی از فارم (مزرعه تحقیقاتی) و بررسی آن در سه حوزه پروتئین‌های نو ترکیب، سلول‌های بنیادین و حیوانات آزمایشگاهی صورت پذیرفت.

در روز دوم این اردو نیز دانشجویان از مجموعه بهیار صنعت سپاهان اصفهان بازدید کردند؛ این شرکت با بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در حوزه تجهیزات ‌پزشکی، مشغول به فعالیت بوده و در این مدت توانسته است به فناوری‌های بزرگی از جمله دستگاه شتاب‌دهنده‌خطی مورد استفاده در درمان سرطان به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی دنیا دست یابد که نام ایران در زمره معدود تولیدکنندگان این فناوری در جهان قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظرات