خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان؛
حجت الاسلام عبدالرضا رستگار در همایش اعضای شبکه مدیریتی شجره طیبه صالحین فرماندهان نواحی و حوزه های مقاومت بسیج سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: «حلقات صالحین» از موضوعات مهم برای تربیت کادر انقلابی و جوان انقلابی پای کار است.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۷۸
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۶

مسئله اصلی در حلقات صالحین «تربیت جمعی» است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در اهواز؛نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان افزود: انقلاب اسلامی که به رشد و بالندگی رسیده پس از بیانیه گام دوم نیاز به کادرهایی از میان نیروهای انقلابی پای کار و خوش فکر دارد؛ لذا حلقات صالحین جایگاه بسیار بالایی دارند تا بتوان با تربیت آنها زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) شد.

 

حجت الاسلام رستگار انقلاب اسلامی را محدود به مرز جغرافیایی ایران یا غرب آسیا ندانست بلکه آن را پدیده‌ای بین المللی است توصیف کرد که باید در حوزه مدیریتی نیز توانمند شود.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه خوزستان ادامه داد: مسئله اصلی ما در حلقات صالحین تربیت جمعی است نه فردی زیرا تربیت فردی به تقوا و ایمان فردی باز میگردد و این مسئله مقدماتی است و باید تربیت جمعی را پیش گرفت زیرا آثار و برکات آن بسیار فراوان تر است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین