حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ماموریت مشترک نیروی مقاومت بسیج و جمعیت هلال احمر خدمت‌رسانی به مردم است.
کد خبر: ۹۵۱۷۲۱۸
|
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سردار مظاهر مجیدی در نخستین یادواره شهدای امدادگر استان همدان اظهار کرد: ماموریت مشترک نیروی مقاومت بسیج و جمعیت هلال احمر خدمت‌رسانی به مردم به ویژه در حوادث درون و برون مرزی است که این نشات گرفته از انگیزه بزرگ مردم برای حفظ نظام است.

وی افزود: شهدا رفتند تا ما حافظ نظام اسلامی باشیم و احکام اسلامی را در جامعه جاری و ساری کنیم که امیدواریم خداوند به ما شناخت دهد تا در راستای اهداف نطام استوار باشیم.

* امروز شهدا از مفاخر و مواریث معنوی کشورمان هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان نیز گفت: امروز شهدا از مفاخر و مواریث معنوی کشورمان هستند که باید همواره مقام شامخ آنها ارج نهاده شود بنابراین یکی ار اقدام های مناسب، برگزاری یادواره هایی به صورت محلی، شهرستانی، و استانی برای این عزیزان است.

علی سنجربگی افزود: ستاد یادواره ۱۶ شهید امدادگر استان همدان در حاشیه و امتداد دومین کنگره ملی 8 هزار شهید استان با همت و نیت خیر و تلاش همکاران ، پیشکسوتان، و داوطلبان برگزار شد.

وی اهداف یادواره را شناخت درست گذشته برای برداشتن گام های استوار در آینده بر اساس منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، زنده نگه داشتن یاد و خاطره و راه شهدا به ویژه شهدای امدادگر دانست.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان توسعه و ترویج فرهنگ ایثارگری و شهادت در کنار فرهنگ امدادی، تبیین فعالیت ها و خدمات ارزشمند جمعیت هلال احمر در هشت سال دفاع مقدس را از دیگر اهداف برشمرد.

وی ادامه داد: امدادرسانی و ارائه خدمات پیش بیمارستانی به ایثارگران در میدان نبرد، امدادرسانی به مجروحان و آسیب دیدگان در بمباران شهرها و مناطق مسکونی، کمک به تامین مایحتاج ضروری جبهه جنگ، کمک به تامین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز رزمندگان، اداره امور مهاجران جنگ تحمیلی در اردوگاه های آوارگان، رساندن نامه های آزادگان به خانواده ها، مبادله آزادگان و اسرای جنگ در پایان جنگ، جستجوی اسرا و مفقودین نیز توسط هلال احمر انجام می شد.

سنجربیگی گفت: انتقال پیام شهیدان و الگو سازی برای جوانان، تجلیل از خانواده های معظم شهدای امدادگر و تقدیر از امدادگران و پیشکسوتان امداد و نجات در دوران دفاع مقدس و فداکاران خدمت نیز از دیگر اهداف این یادواره است.

وی اهم اقدامات انجام شده را شامل ارایه خدمات بشردوستانه به نام هشت هزار شهید استان به ویژه شهدای امدادگر در سال گذشته به میزان یک میلیون و ۸۶۰ هزار خدمت، تشکیل ستاد اجرایی یادواره شهدای امدادگر، تهیه تصاویر، اسناد و مستندات شهدا امدادگر برشمرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات