خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین؛
  حجت الاسلام رضا صادقی برخورداری از «روحیه، ذهن و عمل انقلابی» را درس بزرگ امام راحل عظیم‌الشأن توصیف کردند.
کد خبر: ۹۵۱۷۸۱۳
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴

 

قزوین_ به گزارش خبرنگار بسیج، حجت الاسلام رضا صادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین در مراسم سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵خرداد، در حسینیه ناحیه، با اشاره به عقب‌ماندگی موجود در تحقق برخی شعارهای امام راحل عظیم‌الشأن از جمله عدالت اجتماعی و برخی شعارهای مبنایی و اصولی امام افزود: با همت بیشتر، اهداف و آرمان‌های آن امام به عرش سفر کرده را دنبال خواهیم کرد.

حجت الاسلام صادقی، قدرت بسیج کنندگی انقلاب را نعمتی بسیار بزرگ خواندند و با اشاره به نیاز واقعی امروز و آینده کشور به این قدرت عظیم عنوان کرد: هیچ پیشرانی به عظمت و قدرت انقلاب و شعارهای پرجاذبه امام وجود ندارد و مسؤولان و فعالان سیاسی به هیچ دلیلی نباید از این قدرت تعیین کننده غفلت کنند.

وی با اشاره به ادامه توطئه‌های پیچیده دشمنان خاطرنشان کرد: به فضل الهی، انقلاب و آرمان‌های پرجاذبه امام همچنان قادر است جوانان و انسان‌های با عزم و اراده را به میدان بیاورد، به حرکت وا دارد و پیش ببرد و این، مهم‌ترین عامل شکست توطئه‌های دشمنان است.

حجت الاسلام رضا صادقی برخورداری از «روحیه، ذهن و عمل انقلابی» را درس بزرگ امام راحل عظیم‌الشأن توصیف و تاکید کردند: «ملت ایران در پرتو اهداف و آرمان‌های همچنان پرجاذبه امام و هوشیاری در مقابل شیطان بزرگ، راه تحقق اهداف انقلاب را در معنای حقیقی عقلانیت یعنی انقلابیگری ادامه می‌دهد.»

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین