حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-رییس هلال احمر اسدآباد از وقوع دو حادثه طی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: عصر امروز نیز در اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و تریلی ۵ نفر از مسافرین مصدوم شدند.
کد خبر: ۹۵۱۸۲۶۳
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۳

مهدی حیدری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد از وقوع دو حادثه طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار کرد: اولین حادثه مربوط به غرق شدن جوانی در حوضچه بیوک گل در روستای ترخین آباد بود که پس از اطلاع، بلافاصله تیم‌های امدادونجات شهرستان و واکنش سریع استان به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: پس از سه ساعت عملیات جستجو و نجات توسط تیم‌های امدادونجات جسد این جوان ۲۲ ساله پیدا و تحویل عوامل مربوطه شد.

رییس هلال احمر اسدآباد درباره دومین حادثه نیز گفت: عصر امروز نیز در اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و تریلی ۵ نفر از مسافرین مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت، گفت: راننده اتوبوس پس از محبوس شدن در وسیله ی خود توسط عوامل امداد رهاسازی و به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات