خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حسین درویشی از بسیجیان فنی جهادی در کارهای برق و لوله کشی از پایگاه مقاومت بسیج قدس روستای ذلقی شهرستان هندیجان که خدمات خوبی با گروه جهادی شهید همت از خود ارائه نموده است.
کد خبر: ۹۵۱۸۳۲۷
|
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱

حسین درویشی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان اظهار داشت: از آنجا که علاقمند بودم در کارهای جهادی با فراگیری کارهای فنی در زمینه های برق و لوله کشی بصورت حرفه ایی در پایگاه مقاومت بسیج قدس حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی هندیجان خدماتی در کارهای محرومیت زدایی روستای ذلقی از توابع شهرستان هندیجان انجام دادم که همچنان ادامه دارد .

 

وی افزود: با تلاش گروه جهادی شهید همت اقدام به سرویس کولرهای خانه ها ی نیازمند و مدارس در روستای ذلقی انجام گرفت که کارهای فنی را خودم انجام دادم .

 

حسین درویشی بیان کرد : تعمیر وسایل سرمایشی و گرمایشی از عمدا کارهایی هست که انجام می گیرد و از دوران کودکی تا الان که بزرگسال هستم به کارهای فنی علاقمند و هر روز که می گذرد بر تجارب این رشته فنی اضافه می شود ‌.

 

خبرنگار هندیجان محمدرضاشعبانی

ارسال نظرات
پرطرفدارترین