خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
  حجت الاسلام عدالتی در دیدار با خانواده رزمنده و ایثارگر دفاع مقدس رضا اصغری گفت: خانواده‌های ایثارگران و خود ایثارگران و رزمندگان عزیز سرمایه بزرگ اجتماعی ما هستند.
کد خبر: ۹۵۱۸۶۱۲
|
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹

 

قزوین، به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام عدالتی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان و نورزی مسئول بسیج پیشکسوتان شهرستان و شمسینی مسئول روابط عمومی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز ازخانواده رزمنده و ایثارگر دفاع مقدس رضا اصغری دیدار وتجلیل نمودند.

حجت الاسلام عدالتی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان البرز دراین دیدار عنوان داشت: دیدار با خانواده شهدا و رزمندگان همیشه روحیه بخش است و با اشاره به جایگاه عظیم شهدا، وجود خانواده شهدا را سراسر خیر و برکت و رحمت دانست.

حجت الاسلام عدالتی در ادامه افزود: احترام و تکریم خانواده ایثارگران و شهدا یک تعارف نیست بلکه یک وظیفه و حقیقت است و همه ما باید افتخار کنیم که خادم ایثارگران و خانواده عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان باشیم.

وی درپایان افزود: ما همیشه و امروز بیشتر به روحیه جهاد و ایثار و فداکاری نیاز داریم. 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین