حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
بزرگترین واحد تولید آهک خاورمیانه با ظرفیت سالانه ۷۵ هزار تن در شهرستان دشتی افتتاح شد که زمینه اشتغال را برای بیش از هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است.
کد خبر: ۹۵۱۸۸۳۹
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰
به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتی ،محسن کوشش تبار معاون اقتصادی وزیر کشور در مراسم افتتاح بزرگترین واحد تولید آهک خاور میانه اظهار داشت: این واحد در سطح خاورمیانه بی نظیر و با ظرفیت سالانه ۷۵ هزار تن زمینه اشتغال بیش از هزار نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است.

وی از سرمایه گذاری بالغ بر هزار میلیارد تومان در این طرح خبر داد و افزود: ۳۵۰ میلیارد تومان آن توسط سرمایه گذار و مابقی آن توسط دولت تأمین شده است.

معاون اقتصادی وزیر کشور ادامه داد: محصول این واحد اثر بسیار مطلوبی روی کالاهای ایرانی در حوزه صنایع، رنگ سازی و کیفیت کالاهای ایرانی دارد و باعث افزایش کیفیت آنها می‌شود.

وی ادامه داد: توانمندی‌های بوشهر تازه شناخته می‌شود و هر روز شاهد افتتاح پروژه‌های متنوعی در سطح استان هستیم.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین