حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع)
مسئول دفتر نمایندگی درسپاه امام صادق (ع)استان بوشهردر دیدار وسرکشی ازجمعی از بسیجیان و پایگاه های بسیج حوزه روستایی در گناوه گفت: بسیج میراث حضرت امام خمینی (ره) و شهداست.
کد خبر: ۹۵۱۸۸۴۳
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵

بسیج میراث حضرت امام خمینی (ره) و شهداست

به گزارش خبرگزاری بسیج از گناوه حجت الاسلام سید عبدالرضا هاشمی گفت: تشکیل بسیج که نشانه آینده نگری و تیزبینی و بصیرت امام خمینی (ره) می‌باشد نه تنها ثمره خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس است بلکه ثمره خون سرخ ۷۲ تن از شهدای کربلاست.
هاشمی ابراز داشت: بسیجی پیرو ولایت و میراث دار کربلاست و تصاحب قدرت جهانی اسلامی با بسیج میسر می‌شود و با این تفکر امکان ایجاد حکومت جهانی اسلامی شدنی است.
وی افزود: در راستای بصیرت افزایی در جامعه باید جهاد تبیین را در اولویت برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای قرار داد
مسئول دفتر نمایندگی در سپاه امام صادق (ع) بوشهر بیان داشت: جهاد تبیین و بصیرت بخشی در کلام امامین انقلاب بسیار مهم است چرا که بی توجهی به این مهم ما را در جنگ شناختی و ترکیبی دچار ضعف جدی می‌کند.
حجت الاسلام هاشمی نیز به صورت حضور میدانی فعالیت‌های بسیج رادرمساجد وپایگاه‌های بسیج حوزه روستایی شهرستان گناوه مشاهده و ازخواسته‌ها و نظرات بسیجیان بصورت مستقیم اطلاع یافتند.
در این آیین نیز بسیجیان پایگاه‌های بسیج روستاه‌های چاهبردی، سربست. مال خلیفه؛ و روستای مال قاید نحوه عملکرد و خواسته‌های خودرا برای این مقام مسئول شرح و خواسته‌های خودرا نیز به اطلاع وی رساندند./

ارسال نظرات
پرطرفدارترین