حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
الهه غریب شاهیان به سمت سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان منصوب شد.
کد خبر: ۹۵۱۹۲۱۲
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، طی حکمی از سوی عرفان خسرویان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای، الهه غریب‌شاهیان به سمت سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان منصوب شد.

در حکم انتصاب وی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزشمند سرکار عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با هماهنگی واحد استانی مربوطه نسبت به پیگیری سیاست‌ها به مأموریت‌های دانشگاه و مهارت‌افزایی نهایت توان خود را به کار گیرید.

مزید توفیقات سرکار عالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به‌ عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی و رایگان در استان در چهار دانشکده با سه هزار دانشجو، در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و امیرآباد دامغان با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، کارآفرین و متناسب با فرصت‌‌های جدید شغلی برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار در حوزه‌های مهارتی و تکنولوژی و همچنین افزایش اشتغال مولد و کاهش بیکاری، رسالت و مأموریت خود را دنبال می‌کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین