حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
آیت الله علما در آیین افتتاحیه برنامه های کمیته نیروهای مسلح کنگره شهدای استان کرمانشاه:
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار با اعضای اصلی کمیته نیروهای مسلح کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه گفت: جمهوری اسلامی ایران نظام اقتدار جهانی است که امید بخش آزادیخواهان است.
کد خبر: ۹۵۱۹۲۳۲
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در آیین افتتاحیه برنامه های کمیته نیروهای مسلح کنگره شهدای استان کرمانشاه که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد، از شهدا به عنوان تبیین گران جهاد و شهادت یاد کرد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: الان در منطقه همه برای ارتباط با ما صف بسته اند و این اقتدار کنونی باید تبیین شود تا مردم بدانند در گذشته چگونه بودیم و الان سایه اقتدار ما چگونه است.
وی افزود:امروز به برکت خون شهدا و رهبری داهیانه امامین انقلاب، ایران سربلند از رخدادهای گوناگون است که هیچ توطئه ای نتوانست کشور را به زانو درآورد.
ایشان با اشاره به پیشرفت های شگرف کشور اظهار داشت: در گذشته برای سیم خاردار محتاج بودیم و امروز با قدرت تکنولوژی برتر نظامی منطقه را در اختیار داریم لذا این باید به مردم گفته شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه در خصوص اهمیت جهاد تبیین اذعان داشت: امروز قدرت کشور ما باعث رعب و وحشت استکبار و صهیونیسم شده است لذا باید این دستاوردها را به همه طریق تبیین کنیم خصوصا این که دانشجویان و مدارس باید این عظمت را متوجه شوند.
آیت الله علما در خصوص دستاوردهای عظیم انقلاب تصریح کرد: امروز دستاوردهای عظیم انقلاب را برای مردم بیان کنید، تا مردم بدانند در گذشته و حال چگونه بوده ایم و این که الان برای آمریکا خط و نشان می کشیم این اقتدار در کشور ما بی سابقه است و جوانان، دانشجویان و دانش آموزان باید این عظمت و استقلال و سربلندی را بدانند و متوجه شوند در گذشته یعنی قبل از انقلاب چقدر وابسته بودیم و هیچ اراده ای از خود نداشتیم.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: باید بدانیم دشمن شبانه روزی مشغول توطئه است آن ها معطل نمی مانند، لذا ما هم باید با برکت جهاد تبیین شبانه روزی تلاش کنیم، اطلاع رسانی کنیم و مردم را در جریان این اتفاقات عظیم قرار دهیم، چرا که لازمه استمرار انقلاب تلاش و تبیین است و با همه وجود انقلاب را حفظ کنیم.

ارسال نظرات