حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- فرماندار تبریز با بیان اینکه شرکت کمپرسورسازی به عنوان نماد صنعت و تولید استان و شهرستان تبریز است، گفت: به طور جدی پیگیر رفع مشکلات این واحد تولیدی هستیم.
کد خبر: ۹۵۲۹۶۸۸
|
۰۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، یونس فاتح روز چهارشنبه با حضور در کارخانه کمپرسورسازی تبریز، اظهار کرد: دولت سیزدهم، اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی را به عنوان یکی از سرفصل‌های اولویت‌دار کاری خود قرار داده و در راستای تحقق رشد اقتصادی گام‌های مهمی در شهرستان برداشته است.

وی با بیان اینکه فعال و پویا بودن کمپرسورسازی تبریز به همت کارگران و مهندسان توانمند این واحد تولیدی است، خاطرنشان کرد: بجد پیگیر مطالبه کارگران این واحد تولیدی هستیم.

وی اظهار کرد: به گفته مدیر این مجموعه مشکل تهیه مواد اولیه وجود داشته که حل شده و این کارخانه هرچه سریعتر باید به مدار تولید طبق استانداردها بازگردد.

 شرکت کمپرسورسازی تبریز از تولیدکنندگان اصلی تجهیزات ایستگاهی سوخت گاز، (سی ان جی) در ایران بوده است.

این شرکت درطی تقریبا سه دهه گذشته و از بدو تأسیس این شرکت اولین و بزرگترین تولید کننده کمپرسورهای معدنی و صنعتی درکل منطقه خاورمیانه بوده است.

ارسال نظرات