حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شاهرود_فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری سارق سیم و کابل برق هوایی با شلیک به موقع پلیس در شهرستان شاهرود خبر داد.
کد خبر: ۹۵۲۹۷۵۳
|
۰۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹

سارق سیم و کابل برق در شاهرود با شلیک پلیس زمین گیر شدبه گزارش خبرنگار بسیج، سرهنگ " علی کریمی " در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱ شاهرود حین گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودرو پراید با پلاک غیر بومی و ۳ نفر سرنشین مظنون که راننده به محض مشاهده پلیس از محل متواری شد.
او با اشاره به دستور چندباره ایست پلیس به راننده خودرو، افزود: گشت انتظامی اقدام به تعقیب و مراقبت متهمان کرد و سرانجام با توقف خودرو در یکی از روستا‌های شاهرود، همگی سرنشینان به سمت کوه‌های اطراف متواری شدند.
سرهنگ کریمی تصریح کرد: ماموران با رعایت تمامی جوانب و شلیک به موقع، یکی از متهمان را دستگیر و در بازرسی از خودرو ۱۰۰ متر سیم برق کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه سارق در تحقیقات فنی پلیس به ۱۰۰ فقره سرقت سیم و کابل برق هوایی اعتراف کرد، اظهار کرد: تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین