حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۳۰۳۴۶
|
۰۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ پاسدار محمد براتی جانشین فرمانده سپاه در بسیج اقشار از برگزاری جشنواره مردمی معماری عمار در خراسان شمالی داد.

سرهنگ پاسدار براتی افزود: هدف جشنواره م.عمار فراهم کردن عرصه ای برای حضور فعال معماران جوان مومن و مستعد در فضای معماری و زمینه سازی برای تجلی مفاهیم انقلاب اسلامی در کالبد و فضای معماری و شهر است.

جانشین فرمانده سپاه در بسیج اقشار گفت: نگاه به بخش معماری و شهرسازی اسلامی و گنجاندن آن در جشنواره مردمی عمار بسیار برای ما ارزشمند است لذا با اشتیاق، میزبانی این بخش از جشنواره در استان را پذیرفتیم.

وی افزود: علاقه مندان می توانند ایده های خود را در قالب مسابقات معماری و با محصولاتی مثل طراحی، نقشه فنی و تصاویر سه بعدی اجرا کنند.
در ادامه وی ضمن دعوت از علاقه مندان و معماران استان خراسان شمالی برای شرکت در نخستین جشنواره مردمی معماری باید به پایگاه این جشنواره به نشانی www.mim-ammar.ir مراجعه و آثارشان را بارگذاری کنند. هفته پایانی شهریور برگزیدگان این جشنواره معرفی می شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین