حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اقدام هتک حرمت خانواده معظم شهید علیخانی را درپی انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر محکوم کرد.
کد خبر: ۹۵۳۱۴۳۴
|
۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اقدام هتک حرمت خانواده معظم شهید علیخانی را درپی انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین

در پی هتک حرمت و اهانت به بیت سردار مدافع حرم شهید عالیخانی، مراتب تأسف و تأثر خویش را از این قضیه ابراز نموده و خواستار برخورد شدید قضائی، انتظامی، امنیتی و… با مسببان و هتاکان هستیم.

سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان دستگاه متولی فرهنگ دینی که وظیفه ذاتی اش پاسداری از اصول و ارزشهای الهی است، هرگونه تسامح با خاطیانی را که علاوه بر فعل غیر شرعی و غیراخلاقی کشف حجاب، حرمت آمر به معروف و ناهی از منکر را که از خانواده معزز شهید مدافع حرم نیز بوده اند، گناهی بزرگ و خطایی نابخشودنی می‌داند و پیگیر برخورد قاطع دستگاه قضائی با اراذل و اوباش و بر هم زنندگان آرامش روحی و روانی جامعه هستیم.

ارسال نظرات