حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۳۱۴۸۰
|
۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۰

مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی گفت: اصحاب رسانه استان همچون شهید امانی، خبرنگار شهید استان خراسان شمالی مطالبه گر روایت و جریان رشد استان باشند.

محسن امیری، مسئول بسیج رسانه استان خراسان شمالی ضمن بیان اهمیت مطالبه گری در بین خبرنگاران اظهار کرد: شهید محمد رضا امانی نماد خبرنگار مطالبه گر بود و همواره جلوتر از زمان خود بود.

وی افزود: شهید امانی بعنوان جوان خبرنگار ۱۷ ساله در عین حضور در جبهه‌های دفاع مقدس، در زمان مرخصی در شهرستان به مطالبه‌ و روایت رسانه‌ای در جهت رشد شهر خود می‌پرداخت.

مسئول بسیج رسانه استان با اشاره به یکی از تیترهای خبری شهید که در آن زمان با عنوان "شیروان خانه دارد، کارخانه ندارد" گفت: این تیتر نمونه‌ای از اخبار مطالبه‌گرانه وی است.

امیری افزود: این خبرنگار شهید در بحبوبه روزهای سخت جنگ تحميلي دست از مطالبه‌گری برنمی‌داشت چرا که به آینده کشور امید داشت.

وی تصریح کرد: منش شهید امانی، همان منش امید آفرینی است که مقام معظم رهبری بارها به اصحاب رسانه توصیه کرده‌اند.

وی گفت: محمدرضا(میثم) در سن هفده سالگی، هم خبرنگار صدا و سیما بوده و هم رزمنده جبهه‌ها که این‌ نشان از خستگی ناپذیری این شهید بود.

خبرنگار؛محسن محمدی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین