حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز - حسین سپهری؛ کوهنورد تبریزی با صعود و فتح قله کازبک گرجستان معروف به اورست کوچک یاد و خاطره شهدای محله لاله را گرامی داشت.
کد خبر: ۹۵۳۲۸۵۲
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مدیر مرکز فرهنگی ورزشی شهید فخیمی سپاه امامت تبریز گفت: حسین سپهری لاله، کوهنورد تبریزی و از بسیجیان ورزشکار و نخبه ورزشی پایگاه مقاومت شهدای لاله حوزه حضرت ابوالفضل(ع) با استعانت از خدا و به نیت پاسداشت نام و یاد شهدای محله لاله کلانشهر تبریز، موفق به صعود و فتح قله کازبک به ارتفاع ۵۰۴۷ متر در کشور گرجستان شده است.

نام و یاد شهدای محله لاله تبریز بر بام اورست کوچک درخشید

بهرنگ سراجی افزود: اورست کوچک لقبی است که به دلیل برابری درجه سختی با قلل رشته کوه های هیمالیا، به قله آتشفشانی کازبک اطلاق شده و این قله در رشته کوه های عظیم قفقاز که به طول ۱۲۰۰ کیلومتر از دریای سیاه تا دریاچه خزر امتداد دارد واقع شده است.

وی توضیح داد: مرداد زمان مناسبی برای صعود به این کوه یخی است که از مرتفع ترین قلل قاره اروپا محسوب می شود و در نزدیکی مرز کشور روسیه قرار گرفته است.

نام و یاد شهدای محله لاله تبریز بر بام اورست کوچک درخشید

ارسال نظرات